Przysmak na zdrowy apetyt – Kasza gryczana prażona

Kasza gryczana prażona Halina

Kasza gryczana prażonaKierując się zasadami zdrowego żywienia niełatwo jest skomponować danie, które byłoby jednocześnie bogatym i intensywnym w smaku źródłem energii. Jednak istnieje specjał, który stanowi tak pożywne, jak i apetyczne dopełnienie sycących i pełnowartościowych obiadów. Jest nim Kasza gryczana prażona marki Halina, która podniesie walory smakowe i jakościowe codziennych dań, urozmaicając swą wyrazistą nutą wszelkie znane i lubiane przepisy.

U źródeł wigoru

Dbając o kondycję naszego organizmu na równi z aktywnością fizyczną powinniśmy traktować skrupulatny wybór wysokojakościowych produktów spożywczych. Decydując się na kaszę gryczaną możemy w znacznym stopniu wzbogacić naszą codzienną dietę, uzupełniając ją o cenne źródło łatwo przyswajalnego białka oraz dużą dawkę błonnika. Choć zdecydowanie zbyt rzadko gości ona na naszych stołach, to nieustannie rekomendowana jest przez specjalistów jako jeden z najlepszych i najzdrowszych gatunków kasz. Niewielkie ziarenka Kaszy gryczanej prażonej marki Halina to doskonały komponent diet odchudzająco-oczyszczających. Zawarta w nich energia uwalniana jest bowiem bardzo powoli, przez co na długo czas uwolnimy się od uporczywego uczucia głodu.

Marzenie łakomczucha

Wybierając Kaszę gryczaną prażoną marki Halina mamy pewność, że od momentu wyjęcia woreczków z opakowania do degustacji dzieli nas zaledwie 15-20 minut gotowania. Tym sposobem bardzo szybko przygotujemy wiele smacznych obiadów, które stworzą przepyszną oraz sycącą podstawę dla naszego nowego, zdrowszego jadłospisu. Wyrazisty smak prażonych ziaren gryki to znany od pokoleń składnik wielu tradycyjnych polskich dań, takich jak popularne na Śląsku gołąbki nadziewane ziemniakami, czy też znane na Pomorzu pierogi z farszem mięsnym. Ponadto nic nie smakuje równie pysznie, jak ugotowana na sypko Kasza prażona marki Halina w towarzystwie zrazów polanych aromatycznym sosem grzybowym i posypanych świeżą natką pietruszki.

Kasza gryczana prażona Halina
Wykorzystując na co dzień niepozorne ziarenka kaszy gryczanej można korzystać do woli z walorów rodzimej kuchni, dostarczając zarazem organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dlatego już dziś warto zamienić klasyczne ziemniaki na Kaszę gryczaną prażoną marki Halina, poprawiając dzięki temu jakość codziennych potraw oraz urozmaicając ich monotonny smak przy pomocy niewielkich, lecz zaskakująco pysznych złocisto-brązowych ziarenek.

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

Produkt: Kasza gryczana prażona marki Halina

Gramatura : 4x 100 g
Cena detaliczna: 3,95 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.