Nowości na odchudzanie

Nowości na odchudzanie

Ostatnie tygodnie przyniosły nam dwie wartościowe nowości w dziedzinie wspomagania odchudzania. Każda z nich jest w innej postaci: pierwsza tradycyjna kapsułka, druga to specjalne plastry. Co powinniście o nich wiedzieć?

Piperinox

Mimo, że suplement dostarczony jest w tradycyjnej postaci, czyli w kapsułkach jest efektem wieloletnich doświadczeń i można śmiało powiedzieć, że formuła (skład) powinna zadowolić najbardziej wymagające osoby. Co w takim razie znajduje się w preparacie Piperinox?

  • Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego BioPerine​®,
  • Ekstrakt z kory cynamonowca,
  • Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej,
  • Ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego,
  • Ekstrakt z owoców papryki rocznej,
  • Ekstrakt z nasion guarany,
  • Chrom.

Jak widzicie same najlepsze składniki, znane, skuteczne i co najważniejsze połączone w jeden bardzo mocny preparat, który poradzi sobie nawet z dużą otyłością.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej na jego temat to wejdź na stronę:

Piperinox ™ – skuteczne odchudzanie w małej kapsułce.

Znajdziesz tam profesjonalny opis działania suplementu.

Plastry odchudzające Sliminazer

Absolutny hit ostatnich tygodni. Nowoczesna formuła podawania składników aktywnych przez 12h non stop. Dzięki specjalnym plastrom, które systematycznie dostarczają je poprzez skórę do organizmu odchudzanie odbywa się przez cały dzień i w nocy. Tak, ponieważ substancje działają jeszcze przez kolejne 12h gdy nie mamy już założonego plastra. Dostarczanie nawet najlepszych substancji odchudzających przez przewód pokarmowy nie można porównać do tego sposobu. Kapsułki czy tabletki szybko dostarzcają środek do organizmu, jego stężenie w pewnym czasie jest wysokie po czym spada. Odchudzanie odbywa się bardzo nieregularnie. Dzięki plastrom Sliminazer można tą wadę wyeliminować.

Szczegółowy skład znajdziesz w artykule:

Czy plastry Sliminazer ™ na prawdę mogą odchudzać?

Jak się okazuję skład tych plastrów (od strony chemicznej) nie różni się od popularnych i skutecznych suplementów diety. Zawierają one substancje doskonale znane i opisane w wielu miejscach takie jak: wyciąg z guarany, kapsaicynę, kwas hydroksycytrynowy (HCA), wyciąg z zielonej herbaty, acai berry i L-karnitynę. Innowacją jest sposób ich dostarczania do organizmu.

Podsumowanie

Jak widzicie obie propozycje są bardzo ciekawe. Każda działa inaczej ale cel jest ten sam: Walka z nadwagą. Obie metody skierowane są do osób, które muszą stosować silne rozwiązania, którym inne metody nie pomogły. Oba produkty są bardzo mocne w działaniu. Oczywiście nadal będziemy obserwowali rynek i informowali Was o interesujących nowościach.

One Reply to “Nowości na odchudzanie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.