Kurki na patelnię DEVALDANO

Kurki na patelnię DEVALDANO

Nowość! Kurki na patelnię DEVALDANO – intensywny smak i aromat leśnych kurek w delikatnej zalewie naturalnej. W szerokiej gamie produktów marki Devaldano, od lat oferującej bliskie naturze leśne specjały, pojawiła się nowość – Kurki na patelnię.

Zamknięte w słoiczku kurki Devaldano zanurzone zostały w delikatnej zalewie naturalnej doprawionej jedynie odrobiną soli, dzięki czemu smak grzybów jest szczególnie wyrazisty i bogaty. Kurki to niezwykle popularne i lubiane grzyby, które stanowią ulubiony dodatek do wielu dań, idealnie podkreślając smak zup, sosów czy zapiekanek. Świetnie pasują do dań jarskich oraz mięsnych, w szczególności do drobiu i dziczyzny. Kurki na patelnię Devaldano są gotowe do użycia, prosto ze słoiczka mogą trafić na patelnię, czy do garnka. Idealnie nadają się do smażenia i gotowania, a ich delikatną zalewę można także śmiało wykorzystać jako dodatek do zupy czy sosu.

Kurki na patelnię Devaldano dostępne są w słoiczku o pojemności 280g. Jest to produkt naturalny, nie zawierający konserwantów i barwników. Dla wszystkich osób szukających inspiracji kulinarnych, na odwrocie słoika został umieszczony przepis na Tagliatelle z kurkami i serkiem mascarpone, skomponowany w studio kulinarnym Devaldano.

Marka: Devaldano
Pojemność: 280 g
Sugerowana cena ok. 8,99 zł

2 Replies to “Kurki na patelnię DEVALDANO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.