Czekolada Choco Lite – Nowość na odchudzanie

Czy koktajl czekoladowy może odchudzać? Czy istnieje sposób by zastępując normalne śniadanie innowacyjnym posiłkiem pozbyć się nadmiaru kilogramów? Okazuje się, że tak. Pojawiła się właśnie na naszym rynku taka opcja, jest to Choco Lite.

Innowacyjne podejście do odchudzania to zastąpienie śniadania koktajlem czekoladowym o wbogaconym składzie. Znajdziemy w nim takie składniki jak:

  • naturalne kakao,
  • otręby,
  • gryka,
  • spirulina (algi),
  • groszek,
  • brązowy ryż.

Ten pożywny dietetyczny posiłek, zawiera błonnik pokarmowego, witaminy i minerały. Składniki zawarte w Choco Lite spalają tłuszcz – jednocześnie zawierają niewielką ilość kalorii. Zastępując swoje śniadanie koktajlem Choco Lite schudniesz szybko i zdrowo.

Dodatkowo oczyścisz Swój organizm z toksyn. Metabolizm przyspieszy, wydalisz zbędny tłuszcz a Twoje trawienie unormuje się. Co również bardzo ważne bez efektu yo-yo.

 

kup_od_producenta 280

 

Jak to działa?

Składniki aktywne koktajlu takie jak: naturalne kakao, otręby, gryka, spirulina (algi), groszek i brązowy ryż to dary natury, które zawierają substancje wspomagające odchudzanie takie jak spalacze tłuszczu i błonnik. Otręby zwiększają poczucie sytości, gryka usuwa nadmiar wody z organizmu – zawiera flawonoidy i fagopiryny, algi oczyszczają z toksyn, jednocześnie dostarczają ogromną porcję biała, 18 aminokwasów, witaminy A, B, C, D, E, K i inne. Spirulina zwalcza niedobory beta-karotenu, uzupełnia braki żelaza, manganu, cynku, miedzi i selenu.  Groszek przyspiesza przemianę materii, brązowy ryż dostarcza cenny błonnik i wręcz wymiata toksyny z organizmu. No i kakao – przyspiesza utlenianie tłuszczu, pobudza układ odpornościowy podczas odchudzania. Zmniejsza ochotę na słodycze. Naturalne kakao produkuje dopaminę (tzw. hormon szczęścia) co bardzo pozytywnie wpływa na walkę z nadmiarem kilogramów.

skladniki

Czy warto spróbować koktajl Choco Lite?

Jeżeli chcesz skutecznie i zdrowo schudnąć, lubisz kakao, czekoladę to koniecznie spróbuj tej opcji.  Choco Lite można nabyć tylko przez oficjalną stronę producenta. Link do tej strony znajdziecie tutaj:

Nie warto kupować na aukcjach typu Allegro ponieważ są tam tylko podróbki. Producent wyraźnie zastrzega, że jedynym sposobem by bezpiecznie kupić ten produkt jest oficjalna strona.

4 Replies to “Czekolada Choco Lite – Nowość na odchudzanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.