Olej konopny zimnotłoczony, nieoczyszczony Ol’Vita – 250 ml

Ol'Vita - naturalny Olej konopny zimnotłoczony
Ol’Vita – naturalny Olej konopny zimnotłoczony

100% naturalny Olej konopny zimnotłoczony marki Ol’Vita – codzienna porcja zdrowia, moc wspaniałych właściwości i bogactwo smaku. Ol’Vita to znana i ceniona na całym świecie marka, która od ponad 14 lat wytwarza najwyższej jakości oleje tłoczone na zimno, nieoczyszcone i nierafinowane. Wśród wyjątkowo bogatej gamy olejów Ol’Vita szczególnie godny polecenia jest zimnotłoczony, nieoczyszczony Olej konopny, który posiada wyjątkowe właściwości i moc bezcennych wartości.


Olej konopny zimnotłoczony, nieoczyszczony Ol’Vita powstaje ze starannie wyselekcjonowanych i przebadanych nasion konopi siewnej. To prawdziwa skarbnica składników niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jest cennym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) omega-3, zawiera witaminy K, E, fitosterole, chlorofil oraz fosfolipidy. Dzięki tłoczeniu na zimno, występujące w oleju nienasycone kwasy tłuszczowe pozostają w niezmienionej formie. Olej konopny Ol’Vita jest naturalny, nie zawiera konserwantów, sztucznych dodatków, a także substancji psychoaktywnych, w całości produkowany jest z nasion. Spożywanie oleju konopnego między innymi poprawia metabolizm, pomaga przy chorobach reumatycznych, wspiera leczenie chorób na tle nerwowym, zmniejsza ciśnienie krwi, redukuje zły cholesterol (LDL), działa przeciwzawałowo i niesie wiele innych korzyści.

Olej konopny Ol’Vita ma wyrazisty smak i zapach oraz klarowny zielony kolor. Jest nie tylko zdrowym, ale także smacznym dodatkiem do sałatek, surówek, kasz, makaronów, ziemniaków, ryżu, warzyw, dipów, zimnych sosów oraz innych potraw. Dodaje się go do dań serwowanych na zimno lub okrasza po przygotowaniu dania ciepłe.

Na temat oleju CBD pozyskiwanego z konopi przeczytasz na stronie: http://mycbd.over-blog.com/.

Olej konopny Ol’Vita to produkt polski, wyróżniony certyfikatem „Doceń polskie” oraz tytułem TOP PRODUKT. Dostępny jest w butelce z ciemnego szkła, które chroni zawartość przed niekorzystnym wpływem światła i czynników zewnętrznych. Olej Ol’Vita dzięki najnowszej, zaawansowanej technologii tłoczenia na zimo, jest zdatny do użycia aż 12 miesięcy od wytłoczenia, należy go jednak przechowywać w lodówce. Zaleca się spożywanie jednej łyżki oleju konopnego dziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.